Overslaan en naar de inhoud gaan

Ons team

Teamfoto

Directie

De Decker Jan

Administratie

Marie-Hélène Salomez

mariehelene.salomez@gbsardooie.be
Secretariaat/ ICT-coördinator

Kleuter

Valcke Dominique

dominique.valcke@gbsardooie.be
kinderverzoring / keukenhulp / schoolbus-buschaufffeur

Van Bruwaene Els

els.vanbruwaene@gbsardooie.be
Peuter / Eerste kleuter B

De Four Isabel

isabel.defour@gbsardooie.be
Peuter/ Eerste kleuter A

Denys Myriam

myriam.denys@gbsardooie.be
Tweede kleuterklas A

Vanhaverbeke Ann

ann.vanhaverbeke@gbsardooie.be
Tweede / derde kleuterklas

De Brabandere Lieve

Elien Demedts

elien.demedts@gbsardooie.be
kleuterjuf/zorgjuf/L.O.

Elise Hooghe

Lager

Willaert Raïn

Steen Amélie

Deforche Githa

Isabelle Wybaillie

Cassaert Marc

Declerck Nele

Korneel Lagae

Lieselotte Dekeyser

Kimbra Vandewalle

Coudenys Goedele

Mélanie Hélin

Vervenne Johan

Huvaere Mieke

Elise Hooghe

Levensbeschouwelijke vakken

Vermandere Caroline

Vroman Carla

Kamps Mirjam

mirjam.kamps@gbsardooie.be
Leerkracht protestantse godsdienst

Busvervoer

Valcke Dominique

dominique.valcke@gbsardooie.be
kinderverzoring / keukenhulp / schoolbus-buschaufffeur

Herreman Kurt

kurt.herreman@gbsardooie.be
schoolbus-buschauffeur

Silvianne Kindt

Opvang

Valcke Dominique

dominique.valcke@gbsardooie.be
kinderverzoring / keukenhulp / schoolbus-buschaufffeur

Gruyaert Marleen

Seghers Carine

Verhaeghe Jenny

Kathy Depoorter

Middagtoezicht lager

Floor Managers

Sarah Cappelle

Sabrina Colpaert

Slaapjuffen

Siska Seys

Slaapjuf

Marita Driehaus

Christine Vanderheere